Reklama w Interia.pl

Każdy portal ma swój cennik usług za reklamę.  Cena zależy od wielkości i rodzaju  reklamy. Portal Interia.pl  jest bardzo popularny wśród internautów. Znajdują się na nim najświeższe informacje ze świata, najnowsze filmy video, horoskop, czat, dział o motoryzacji  i wiele innych przydatnych informacji.  Strona ma kolorowy interfejs i intuicyjny układ.  Jej logo jest widoczne już z daleka.  Każdy znajdzie tutaj cos dla siebie Codziennie znajdziemy tu najświeższe plotki o gwiazdach, newsy z naszego ulubionego serialu, czy wywiady z aktorami.

Strona jest podzielona na  część dla kobiet i tą   przeznaczona dla  mężczyzn. Możemy na niej również sprawdzić aktualna pogodę, czy  pocztę.  Codziennie  umieszczane   są    porady ekspertów np.   na temat tego, jak szybko i   zdrowo schudnąć. Ceny  na portalu  INTERIA. Pl  liczone   są  w netto, za 1000 emisji.   Za  billboard na  Premium i stronie głównej    zapłacimy 40 zł.  W tej samej cenie są     również: boks śródtekstowy    (reklama umieszczona na środku strony,) oraz Instream video Ad  do 15’’  ( reklama w formie video, trwającą 15 minut, wyświetlana  w milionach odsłon , przez maksymalnie tydzień).   W pakiecie ekonomicznym ta sama reklama kosztuje 20 zł mniej, czyli 20 zl.  2 razy większy od billboardu jest   Double billboard.  W Premium i na stronie głównej jego cena wynosi 60 zł. w tej samej cenie są   również:  Widebillboard    (jest szerszy od Double billboardu , pojawia się na górze strony, w formie poziomego paska, jego wymiary, to:  984×100 pixeli),  Navibox (  reklama graficzna umieszczona w górnej części prawej kolumny nawigacyjnej )    oraz InStream    Video Ad    do 30 (reklama w formie wideo trwającą 30 minut)  .   W pakiecie ekonomicznym  cena Double billboardu   nie    przekracza 30 zł.  Mało znana i popularna forma reklamy internetowej jest   Multiscreening.  Jest to reklama, którzy tworzy jakby ramkę dla strony internetowej. Swym rozmiarem obejmuje górny pasek strony oraz marginesy po  bokach.

Jeśli chcemy umieścić Double billboard na 4-6 serwisach, zapłacimy wówczas  51 złotych.  Brandmark 9 reklama o dowolnym kształcie, to wydatek rzędu  68 zł.  w tej samej cenie są   również: Half Page, Multiscreen oraz Toplayer.    Kiedy przeprowadzamy kampanię wyborcza, powinniśmy zdecydować się na pakiet zasięgowy z cappingiem.  Ceny w tym  modelu liczy się   za 1000 emisji.  Cza trwania reklam zależy od ilości wyświetleń.  Przy   2 milionach wyświetleń  , za emisje billboardu zapłacimy   tylko 12.70.    To niewielka suma, jak na tak duży zasięg   reklamy.  Double billboard, lub Navibox będzie nas kosztował  19 złotych.  .  Toplayer, lub Brandmark, to wydatek rzędu  26 złotych.  Jeśli zdecydujemy się, na 4 miliony emisji billboardu , musimy liczyć się z wydatkiem  11. 60 zł.  double billboard, lub Navibox kosztuje 17. 30.

Za Toplayer lub Brandmark trzeba zapłacić  23. 10  przy 6 milionach emisji za billboard zapłacimy tylko 10. 50 . Double billboard, lub Navibox, to koszt  15. 70 zł.   Toplayer lub Brandmark , przy 6 milionach emisji   kosztuje tylko  20. 90.  Wykupienie    8 milionów emisji znacznie obniża koszty . Za billboard   trzeba zapłacić  tylko  niecałe 10 zł, czyli 9. 90 .  Double billboard, lub  Navibox  kosztuje  14. 90.  Kiedy zdecydujemy się na Toplayer, lub Brandmark,  zapłacimy  19, 80 zł.  Najmniej zapłacimy, kiedy wykupimy 10 milionowe emisji.  Za 10 milionów emisji billboardu koszty wyniosą nas  9. 35.  Double billboard, lub Navibox kosztuje  14 złotych.  Za Toplayer lub Brandmark  trzeba zapłacić tylko 18. 70 zł.  jeszcze tańsze są  pakiety zasięgowe bez cappingu.

Multiscreening na stronie głównej i Premium , to  wydatek rzędu 80 zł. Za  tą   samą cenę kupimy również:  Toplayer(  reklama internetowa w postaci animacji, składa się z kliku, nakładających się na siebie warstw) , Brandmark   (reklama, która może przybierać dowolny kształt, zazwyczaj występuje w kształcie kwadratu ,  lub  prostokąta , Half Page (wielkoformatowa reklama graficzna, umieszczona zazwyczaj w prawej, górnej części strony , ma kształt prostokąta, o wymiarach: 300×600 pixeli.   Jeśli wybierzemy   pakiet ekonomiczny, zapłacimy tylko 30 zł.  Kolejną  , mało znana formą reklamy internetowej jest Triple billboard . Ta forma reklamowa jest jeszcze większa, niż Double billboard.  Jest   umieszczana zazwyczaj na  górze witryny internetowej.  Ma kształt prostokąta . Jest 3 razy wyższa, od zwykłego billboardu.  Jej rozmiar, to 750×300 pixeli.

Koszt Triple billboardu wynosi  100 zł, na Premium i stronie głównej.  W tej samej cenie jest  również:  Double  Wide  Billboard  ( reklama graficzna umieszczona w górnej części witryny internetowej)  .  Jeśli zdecydujemy się na pakiet ekonomiczny, wydamy tylko  50 zł.  jeśli ktoś chce, by jego reklama zyskała dużą popularność , powinien zdecydować się na kampanię jednodniowa na portalu.  Billboard w modelu Capping  kosztuje 42 tysiące złotych . W tej samej cienie jest tez Wide billboard  (3 razy większy od zwykłego billboardu    i Double billboard(podwójny billboard).  Toplayer  (reklama w formie animacji, złożona z kilku warstw nakładających się na siebie)  kosztuje 56 tysięcy . W tej samej cenie jest również Triple   billboard( reklama na górze strony, w formie poziomego paska). Multiscreening( prostokątna reklama) kosztuje aż   67 tysięcy złotych.  W modelu Capping 3  billboard kosztuje  100 tysięcy złotych.  W tej samej cenie  są również:   Wide billboard  oraz   Double billboard.

Podobne artykuły:

  • Reklama w WP.pl – reklama na poczcieReklama w WP.pl – reklama na poczcie
    Można tez umieścić reklamę na stronie poczty.  Świetnie nadaje się do tego rectlange. Jest to reklama graficzna, umieszczana na  środku strony . Po kliknięciu w hasło reklamowe, następuje przekiero...
  • Reklama w o2.plReklama w o2.pl
    Każdy portal ma swój  indywidualny cennik usług za reklamę. Strona o2.pl jest dosyć  popularna wśród internautów.   Można tutaj sprawdzić pocztę,  przeczytać najświeższe plotki o gwiazdach i gwiazd...
  • Ceny i formy emisji reklam w Onet.plCeny i formy emisji reklam w Onet.pl
    Ceny za reklamę są rożne, zależnie od strony, na której maja się znajdować. Onet.pl, to najbardziej znany  i najpopularniejszy portal. Znajdziemy na nim najświeższe informacje z kraju, świata, poli...